S T A R T smsy dzwonki tapety
    bramki GSM
    muzyka mp3
    twoja tapeta
    zapamiętaj
    pomoc
    mmsy

Panasonic dzwonki true tone 

smsy i życzenia    
na dobranoc   
na dzień dobry   
urodzinowe   
imieninowe   
świąteczne   
śmieszne   
miłosne   

Panasonic Dzwonki True Tone to format dźwięku zbliżony jakością do muzyki mp3. Podobieństwo zauważymy już po odsłuchaniu losowo wybranego elementu z naszej witryny. Skok jakościowy w porównaniu z dzwonkami polifonicznymi jest olbrzymi. Mamy tu do czynienia z przełomem w dziedzinie dźwięku, który w niedługim czasie stanie się z pewnością standardem i zacznie wypierać pospolite już dzwonki polifoniczne. Zatem nie czekaj, wyprzedź modę i trendy. Bądź pierwszą osobą wśród najbliższych, która pochwali się nową technologią.

Dzwonki True Tone do telefonu Panasonic G50, MX6, MX7, SA6, SA7, VS2, VS3, VS6, X700, X800. Dokładne informacje i aktualną listę telefonów Panasonic na jaki działają dzwonki true tone znajdziesz w okienku pop-up po kliknięciu w wybrany dzwonek.

Promocja do płatnej bramki sms !
Jeżeli zamówisz w naszym serwisie sms: dzwonki polifoniczne, gry java, logo dzwonki do komórki i inne gadżety do telefonu - otrzymasz darmowe smsy do wykorzystania w naszej bramce sms. Smsy możesz wykorzystać jako miłosne wyznania lub jako życzenia sms. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź naszą informację na stronie promocja SMS
 

dzwonki true tone na panasonica