S T A R T smsy dzwonki tapety
    bramki GSM
    muzyka mp3
    twoja tapeta
    zapamiętaj
    pomoc
    mmsy

Bramka sms i mms T-Mobile Orange Plus Play 

smsy i życzenia    
na dobranoc   
na dzień dobry   
urodzinowe   
imieninowe   
świąteczne   
śmieszne   
miłosne   

BRAMKA SMS i MMS

Chcesz wysłać SMS lub MMS, ale pisanie na klawiaturze telefonu zajmuje Ci za dużo czasu?! Bramka SMS/MMS jest w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Dzięki niej szybko i wygodnie napiszesz SMS! Internetowa Bramka SMS/MMS to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Płatna, multimedialna bramka, obsługuje wszystkie polskie sieci komórkowe gsm ORANGE, PLUS, T-MOBILE, PLAY i inne. Oferujemy szybkie i pewne dostarczenie wiadomości SMS i MMS do odbiorcy.  Za jeden wysłany SMS z naszej bramki sms pobierane jest 10 kredytów, za MMS 30 kredytów. Mamy także do dyspozycji dodatkowe bramki sms, gdzie zamiast numeru nadawcy pojawi się wybrana nazwa lub tekst smsa wyświetli się od razu na ekranie telefonu odbiorcy! Czyli możesz w ten sposób wysłać ciekawe życzenia lub zrobić dowcip. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej niezawodnej usługi wysyłania smsów na telefon komórkowy. 

Uwaga, promocja sms! Możesz otrzymać darmowe punkty do naszej bramki sms i w ten sposób możesz ją przetestować. Wystarczy, że zamówisz z naszego serwisu logo, dzwonki, gry, tapety, wygaszacze lub inne gadżety do telefonu komórkowego. Po zamówieniu dowolnego  gadżetu otrzymasz w odpowiedzi sms z hasłem do bramki sms. Loginem jest Twój nr telefonu komórkowego. Dla przykładu, jeżeli zamówisz grę Java na numerze premium 7928 otrzymasz 70 kredytów - za darmo! Jeżeli wyślesz sms po real music, lub tapetę na numer 7428, otrzymasz 40 kredytów. Numer premium 7228 otrzymuje 20 darmowych kredytów do wysłania z naszej bramki sms. 

Informacja o kredytach: Jeżeli konto bramki nie zostanie ponownie doładowane w ciągu 3 miesięcy od ostatniego doładowania to kredyty na koncie bramki tracą ważność. Na dwa tygodnie przed upływem ważności kredytów w bramce, na telefon jest wysyłany sms tekstowy z informacją o ich utracie i możliwości przedłużenia konta. Dotyczy to smsów kupionych na bramce sms, jak i otrzymanych za zamówienie gadżetu z naszej strony w ramach promocji.

bramka sms SPECJALNE BRAMKI SMS