S T A R T smsy dzwonki tapety
    bramki GSM
    muzyka mp3
    twoja tapeta
    zapamiętaj
    pomoc
    mmsy

Tapety do Alcatela 

smsy i życzenia    
na dobranoc   
na dzień dobry   
urodzinowe   
imieninowe   
świąteczne   
śmieszne   
miłosne   

Tapeta z podpisem to nowa, wspaniała usługa dostępna w serwisie gsm. Przygotowaliśmy specjalną kolekcję tapet, w które każdy może wkomponować swój własny tekst! Dzięki temu już dziś możesz mieć telefon ze swoim imieniem lub z imieniem Twojej sympatii! Prezentowane tapety zawierają przykładowe imiona i podpisy, które pokazują krój pisma i miejsce, gdzie zostanie umieszczony podany przez Ciebie tekst. Na tapecie pobranej na telefon komórkowy nie będzie znaku wodnego. Nie będzie również podpisu widocznego na przykładowej grafice. Umieszczony zostanie wyłącznie tekst podany przez Ciebie! Jak wpisać tekst na tapetę? Kliknij na wybraną i skorzystaj z pola "Podpisz grafikę". Nie czekaj, spraw, aby już teraz Twój telefon Alcatel stał się absolutnie wyjątkowy!

Tapety do telefonu Alcatel C550, C552, C630, C651, C652, C701, C717, C750, I650 (Sport), OT 156, OT 531, OT 535, OT 735, OT 735i, OT556, OT756, OT757, S320, S621, S853. Aktualne modele telefonu Alcatela na jaki działają tapety, znajdują się w okienku pop-up.

Promocja do płatnej bramki sms !
Każda osoba, która zamówi w naszym serwisie sms: tapety, gry java, logo dzwonki do komórki i inne gadżety sms - otrzyma darmowe smsy do wykorzystania w naszej bramce sms. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź naszą informację na stronie promocja SMS

tapety z podpisem